Oops! I did it…

Vieną dieną tai ėmė ir nutiko: aš pradėjau labai rimtai norėti rožinių plaukų. Prisiekiu, šiai pagundai spyriausi gan ilgai. Bet pavasariui stuktelėjus galvon, supratau, kad ta galva turi tapt rožine.

Šaltinis – lovemckenna.blogspot.com

Mano plaukų meistras žodžių į vatą per daug nevynioja, ir jei sugalvoju kokią nesąmonę (tokių per mūsų ilgą, bemaž jau dešimties metų, bendravimo laikotarpį nebuvo tiek jau daug: porą kartų norėjau tapt blondine, kartą po stiprios krizės nuėjau pas jį ir paprašiau nurėžt kasas, dargi ir šokoladine spalva jas nudažyt, bet tai turbūt ir viskas), tai taip ir pasako. Todėl neturėjau per daug vilčių, kad mano rožinių plaukų idėją palaimins.

Šaltinis – www.fashiongonerogue.com

Jis išklausė, patylėjo, o tada sumaišė bjauriai kvepiančio marmalo ir nutepė juo kelias sruogas. „Pasimatuosi. Pažiūrėsi, ar tikrai patiks. Nusiplaus po poros kartų. Jei vis dar norėsi, turėsim nušviesint ir likusius plaukus, o tada dažyt.“ Nes rožinė lengvai ima blondines, bet visai nenori draugaut su raudonu plauku. Todėl pigmentą pirmiausia reikia „nuvalgyt“ (tai, žinoma, labai atsiliepia plaukui, apie tai jis irgi liepė pagalvot), o tada jau dažyk nors žaliai. Galima pasirinkt saugesnį variantą ir visos galvos rožine spalva nedažyt – palikti bent užuominą, kad ši merga dėl grožio tikrai pasiaukojo. Be to, rožinė su variu visai įdomiai žiūrisi.

Grįždama iš kirpyklos namo, radau fantastiškas salotines duris su rožiniais rėmais – kaip mano naujoji plaukų spalva
Grįždama iš kirpyklos namo, radau fantastiškas salotines duris su rožiniais rėmais – kaip mano naujoji plaukų spalva

Neslėpsiu, sukirbėjo viduj, lyg ruošiantis atsisveikinti su nekaltybe: žinai, kad jos nebesusigrąžinsi, bet ir patirti, koks tai jausmas, knieti… Mano ryžosios garbanos per tiek metų jau tapo mano, kaip mėgstama sakyt, vizitine kortele. Ir aš sau tokia labai labai patinku. Šiek tiek stabdo ir mintis, kad tokį pageidavimą savo kirpėjui išsakiau ne aš viena (per tą pačią savaitę!), o rožinė per porą metų tapo net labai madinga. Tokia madinga, kad net truputį nuobodi. („Užtat raudonplaukė rožiniais plaukais – retas reiškinys“, – paguodė mane mano meistras, nes tam reikia ryžtis nuėst plaukus.) Kita vertus, jei jau Marija Antuanetė eksperimentavo su šia spalva, skalaudama plaukus šafrano, ciberžolės, santalo ir rabarbarų mišiniu, vadinasi, ta mada tęsiasi jau nuo XVIII amžiaus.

Šaltinis – „Vogue Japan“
Šaltinis – „Vogue Japan“

Gal rožinė bus tie nauji vėjai? Va, tą pačią dieną net žurnalą tokiu kodiniu pavadinimu parsinešiau. O vėjas tądien buvo toks baisus, kad ne tik šiaušė plaukus, bet ir jaukė mintis.

Apsižiūrėjau, kad net mano patalynė dabar į temą
Apsižiūrėjau, kad net mano patalynė dabar į temą

Kita vertus, naujas vėjas gali būt ir uraganinis! Taigi, kaip sakoma, laukite tęsinio…

[fbcomments]

One thought on “Oops! I did it…”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *