Focus of the day: time to celebrate

Dienos akcentai: nuėjusi iš pat ryto į virtuvę kavos užsidegiau kvapiąją žvakę (čia panašiai kaip dieną kvepintis vakariniais kvepalais); draugė atneštė žibučių vazonėlyje; šaukštais kabinome medų su braškėmis, gurkšnojome rožių limonadą ir kalbėjome apie Romualdą Rakauską; priėjome prie išvados, kad jai dovanų parvežta segė iš Portobello greičiausiai yra rozmarinas; paskui išvažiavom pasivaikščioti po mišką; Anželika Cholina yra nepakartojama; miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ atgaiva akims, ausims ir sielai, Sigutė Stonytė nuostabi, Kostas Smoriginas is the only one; scenografija ir muzika – tiesiog trūksta žodžių; mes nemokame džiaugtis kitų darbais ir jiems nuoširdžiai padėkoti; ir prisiimti atsakomybės už kitų likimą; kaip nuostabu eiti namo virš galvos pokšint fejerverkams!

Focus of the day#2

1 Vilnos suknelė, „Cos“ (ją dar perrišau pintu plonu odiniu dirželiu)| 2 Odinės tamprės, „H&M“ (pastaruoju metu iš jų beveik neišlendu) | 3 Draugės dovanotas perlų vėrinys | 4 Vilnonis švarkas, „Grayson“ (aš vilkėjau „Evan-Picone“, bet neradau jo nuotraukos, todėl parinkau panašiausią) | 5 Kvepalai, „Juozas Statkevičius Eau de Parfum“ | 6 Lūpų dažai, „L‘Oréal Paris“ „Collection Exclusive Pure Reds“ („Eva’s Pure Red“) | 7 Kūno spalvos lakiniai aukštakulniai | 8 Delninė, „Dolce & Gabbana“ (šioje situacijoje ji tiktų tiesiog tobulai! (Barbora Radvilaitė neapsakomai mėgo brangenybes.) Deja, maniškė buvo ne „Dolce & Gabbana“…)

3 dalykai iš mano užrašų knygutės:

1. Daina iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Paklausykit. „Dangus tau dovanojo aukštį, / Kad kaip nepagautas paukštis, / Kaip aras sklęstum, / Kitų neliesdamas sparnais“.

2. Apie tą spektaklį svajojau nuo pat dienos, kai apie jį išgirdau!

3. Įkvepiančios sėkmės istorijos. Šiandien pasitaikė net kelios. Keli trupinukai: „Stenkis savo gyvenime atidaryti kuo daugiau durų, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, ir niekada nesijaudink dėl to, kas dar nenutiko. Su problemomis geriausia tvarkytis tada, kai jos užklumpa, bet ne anksčiau.“ „Aplinkybės – tik detalės. Užtenka turėti talentą, labai norėti ir netikėtai pamatysi, kaip visas pasaulis tau padės to pasiekti.“  „Kartais perskaitau ką nors, ką sukūriau prieš mėnesį, ir galvoju: na ir šūdas. Bet pataisau ir rašau toliau. Jeigu parašėte knygą ir jos niekas nenori spausdinti, rašykite antrą. Jei nespausdina ir tos – rašykite dar vieną. Kada nors vis tiek pasiseks.“

Beje, apie Barborą Radvilaitę ne taip seniai rašiau žurnale MOTERIS. Straipsnį galite rasti čia.

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *