Focus of the day: try to behave

Mano diena ir jos akcentai: bėgu bėgu bėgu, bėgu dar greičiau (turiu spėt pabaigt straipsnį ir nepavėluoti į interviu); straipsnio nepabaigiu, nes po ranka pasipainioja „Vogue“ (perversiu, kol geriu rytinę kavą); mano pašnekovė į interviu atsineša savo kvepalus, kuriais maloniai leidžia pasikvepinti, todėl visą dieną skrajoju kažkur virš vandenyno (tai „Hermès“ „Un Jardin En Méditerranée“); laimė, straipsnį vis dėlto užbaigiu (jis apie barzdas, hm), matyt, dėl tų kvepalų; dar tikiu, kad šiandien man padėjo išgyventi mano kelnės; „Smaugliai praryja visą savo auką nekramtydami, užtat jie negali nė krustelėti ir pusę metų miega ją virškindami“ (A. de Saint-Exupery „Mažasis princas“), tada jie atrodo kaip skrybėlė; aš esu tas dramblys smauglio viduje, jaučiu, kaip darbai tuoj mane praris, o gal ne, gal aš esu smauglys, nes noriu praryt daugiau nei sugebu suvirškinti? Low battery, please charge immediately.

Focus of the day#1

1 Nailoninė striukė, „Hallhuber“| 2 Fedora, panaši į maniškę, pirktą prieš šimtą metų Kaziuko mugėje | 3 Snoodas, „H&M“| 4 Kardiganas, „H&M“ | 5 Odinės tamprės, „H&M“ | 6 Ilgaauliai batai, „Miu Miu“ (maniškiai truputį kuklesni) | 7 „Vogue“, 2015 kovas | 8 Kvepalai, „Hermès“, „Un Jardin En Méditerranée“

3 dalykai iš mano užrašų knygutės:

1. Ryte eidama į darbą užsukau į kepyklėlę kruasano pusryčiams (pardavėja mane jau atpažįsta, suokalbiškai šypsosi), paklausiau muzikos, ore tvyro pavasario ir permainų nuojauta.

2. Ryte darbe paskaitinėjau „Vogue“, pauosčiau naujus „Miss Dior“ kvepalus „Blooming Bouquet“.

3. Sugalvojau blogui dienos akcentų rubriką, tai įvyko prieš pat interviu.

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *