Mano TOP10 iš „Jean Paul Gaultier for Lindex“

Iš karto prisipažinsiu: nesu pati didžiausia dizainerio Jeano Paulio Gaultier kolekcijų gerbėja. Bet jis pats man patinka: jo fasadinė drąsa ir pasitikėjimas savimi, nuoširdumas žavi, nors jis ir vadinamas mados pasaulio neišauklėtu vaikėzu (l’enfant terrible). Tačiau jo kolekcija, sukurta „Lindex“ 60-ojo jubiliejaus proga, man paliko visai neblogą įspūdį.

Dizaineris sako, kad kolekcija gerokai nustebino ir jį patį. Taip pat kalbama, kad kai kurių daiktų kokybė niekuo nenusileidžia tiems, ant kurių kabinama etiketė „Jean Paul Gaultier“ be „Lindex“. Pažiūrėsim…

 

Žinoma, didžiosios jos dalies vis dėlto negalėčiau vilkėti (kaip sakoma, ne mano skonio: per daug užtrauktukų, per daug chaoso, per daug dryžių), tačiau at(si)rinkau dešimt daiktų, kuriuos visai mielai priglausčiau savo spintoje.

Noriu šitų kelnių!

Kartu su visais J. P. Gaultier gerbėjais spalio 8 dieną stumdysiuosi „Lindex“ parduotuvėje mėgindama nukauti kokį nors laimikį. Jei pasiseks, namo grįšiu raudonomis kojomis (tikiuosi, ne nuo stovėjimo eilėje prie matavimosi kabinų), o jei ne… Teks pasitenkinti kepure su ragais.

Ragai šį sezoną valdo! 🙂

P. S. Beje, šį sezoną „Lindex“ pristato superinę stiliaus idėją: kepures nešioti iš karto dvi! Ant megztos atsainiai užmaukšlintos kepuraitės siūloma nešioti fetrinę skrybėlę. Patikėkit, ledinis derinys. Šiaip ar taip, būčiau pirkusi naują skrybėlę…

Nuotraukos – „Lindex“

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *