Sezono atradimas – Indrė Valantinaitė ir jos pintinė rankinė

Kai po vieno renginio pamačiau šią poetės Indrės Valantinaitės nuotrauką, negalėjau nuo Indrės atplėšti akių. O pirmiausia į akis krito ši pintinė I. Valantinaitės rankinė su kaspinėliu (nieko nuostabaus, jau sakiau, kad sergu kaspinėlių liga :)).

Tikrai žinojau, kad būtinai ją „patalpinsiu“ savo bloge. Kai sutikau Indrę ekskursijoje pagal Kristinos Sabaliauskaitės romaną „Silva Rerum II“, garsiai išsakiau komplimentus už unikalų stilių (konversiukai ir pintinė) ir visaip gyriau jos rankinę :).

Žinoma, paklausiau, iš kur ji ištraukė šį lobį. Ir sužinojau, jog rankinė pirkta (ne, ne Kaziuko mugėje)… Japonijoje! Pintą rankinę internetinės televizijos „Penki TV“ kultūros laidos bendraautorė ir vedėja aptiko mažoje krautuvėlėje. Neįtikima, kokių lietuviškų daiktų galima rasti kitame pasaulio krašte.

Šios rankinės Indrė iš rankų nepaleido visą vasarą. Vėliau dar sutikau ją Aleksandro Vasiljevo knygos „Šiandien esu madingas. 100 atsakymų į klausimus apie madą ir save“ pristatyme, šią rankinę Indrė sumaniai priderino prie vintažinės suknelės.

Visuomet žavėjausi I. Valantinaitės stiliumi ir asmenybe (ji man visuomet atrodė tokia trapi ir nežemiška, o dar tos ugninės garbanos…), o dabar dar toji rankinė stovi akyse :). Taip ir įsivaizduoju Indrę, riedančią retro stiliaus dviračiu (būtinai su krepšiu, kuriame – glėbys ką tik skintų jurginų ir toji rankinė) Senamiesčio gatvelėmis. Įkvepia…

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *