Mano grožio eksperimentas

Juokauju, kad po šio eksperimento tapsiu arba laukine (su Johnny Deppu galėsime būti svajonių pora – bent jau mano naktinėse fantazijose: jei ir toliau prieš miegą kvepinsiuosi vyriškais „Dior“ kvepalais, kurių veidu tapo mano dievinamas aktorius (po teisybei, kaip aktorius jis man net nelabai patinka, na, kam gali patikti pakvaišęs piratas, Svynis Todas ar Edvardas Žirkliarankis, net kaip turistas jis man ne itin patiko, kur kas mieliau varvinau seilę žiūrėdama į Angelinos Jolie brilikus ir tas ilgas pirštines, tobulai tinkančias prie suknelės), taip tikrai vieną naktį nutiks – aš sulaukėsiu), arba prancūze. Kodėl prancūze? Nes jos be galo priekabiai renkasi veido odos priežiūros priemones, o kai jau atsirenka, naudoja praktiškai iki grabo lentos. Dar man patinka jų gražinimosi filosofija a la jokio makiažo, arba makiažas au naturel.

Kažkuriam įraše jau pasakojau istoriją apie beprotiško grožio lenkaitę (keista, kad ji buvo ne prancūzė, nors kas ten žino…), kuri buvo be antakių, be blakstienų (ta prasme, jų neparyškinusi), „be veido“, tik su ryškiomis raudonomis lūpomis, ir atrodė velniai griebtų kaip gerai. Mąsčiau, kad aš be makiažo (to visai minimalaus, natūralaus) nieku gyvu niekur negalėčiau išeiti, ne iš išpindėjimo, o todėl, kad tada psichologiškai tvirčiau jaučiuosi.

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad esu viena iš 14 moterų, kurios savo kailiu (tiksliau, oda) pirmosios bando naują prancūzišką kosmetiką – „Institut Esthederm Paris“. Kiek girdėjau, Prancūzijoje ši kosmetika jau nėra naujiena (ją sukūrė chemikas, ląstelių biologijos ekspertas Jeanas-Noëlis Thorelis), priekabios ir reiklios prancūzės ją įsileido ant savo kosmetinių stalelių. Greit ir mes įsileisim. O kol kas – bandom. Savo įspūdžius aprašinėjam ir atsiliepimus paliekam čia: www.esthederm-patirtis.lt. Šis visų mūsų rašomas blog‘as nuolat bus pildomas, tad visas smulkmenas, kaip man sekėsi bandyti šias naujienas, rasit ten.

Aš esu turbūt paskutinė iš parapijos, nuėjusi pirmos pažinties su šia kosmetika. Pirmasis pasimatymas truko pusantros valandos: kosmetologė Laura iš „Glow Beauty“ beveik valandą valė ir ruošė veidą tolesnėms procedūroms. Ne todėl, kad ten labai buvo ką valyt, tiesiog tokia kelių žingsnių valymo programa yra efektyviausia, nes pasiekia giluminius odos sluoksnius, kur veikliosios medžiagos ir turi patekti. Paskui mano oda buvo begėdiškai lepinama serumu, šveičiamąja veido kauke (kas pabandysit, galiu lažintis, nieko kito gyvenime nebenorėsit tepti ant veido!), koncentratu ir – galiausiai – veido kremu.

Po visko pažiūrėjusi į veidrodį negalėjau atsitokėti, ir taip sakau tikrai ne todėl, kad esu šio projekto dalyvė ir tarsi turėčiau taip tvirtinti (melo kojos trumpos, šiaip ar taip, būčiau greit demaskuota, nors iš esmės tikiu, kad su kosmetikos priemonės yra taip: kas tinka vienai, nebūtinai tinka kitai, bet esti tokios kosmetikos, kurią galima pritaikyti individualiai pagal odos poreikius – šis principas galioja kalbant ir apie „Institut Esthederm“): į mane žvelgė akivaizdžiai pailsėjusi moteris švytinčia oda ir su velniukais akyse, pasiruošusi bėgt laukais net be jokio blakstienų tušo – aš jau nekalbu apie kokią nors kreminę pudrą… O jau kvapai!

Sunerimus kosmetologės Lauros klausiu: bepigu dabar man čia strikinėti iš džiaugsmo, kai viską atliko profesionalė, o ką reikės daryti namie, kai viską reiks atlikti pačiai? Ji mane patikino, kad viskas bus gerai.

Tai štai. Su drauge, su kuria susitikome išgerti vėlyvos kavos, bet, kaip įprasta, ieškodamos vietos apsukom bent porą ratelių aplink miestą (bet kur netinka), šėliojau gatvėmis be jokio makiažo ir jaučiausi kuo puikiausiai. O šį rytą nutiko keisčiausias dalykas: užsitepusi dieninio „Institut Esthederm“ kremo „Time Technology“, buvau tokia patenkinta savimi ir tokia įkvėpta vakarykščio entuziazmo vaikščioti nuogu veidu, kad nusprendžiau mesti sau iššūkį ir mėnesį, kol naudosiu „Institut Esthederm“ priemones, nenaudoti makiažo (išskyrus blakstienų tušą ir, jei norėsis, lūpų dažus). Po savo eksperimento arba tapsiu laukine ir nustosiu visai dažytis (juk įpročiui susiformuoti tereikia 22 dienų; beje, ar žinot, kad būti laukinei dabar netgi labai madinga – neskusti pažastų, kojų ir kitų vietelių? Tikiuosi, taip toli mano užsidegimas nesieks), arba džiaugsiuosi atradusi puikias priemones. Pažiūrėsim…

[fbcomments]

2 thoughts on “Mano grožio eksperimentas”

  1. Skliaustų skliaustai, skliausteliai trumpesni ir ilgesni…. Išėmus juos iš teksto, kiek paties teksto liktų…? Esmė keliuose sakiniuose, kuriuos dar reikia tekste susirast!

    1. Toma, na, atsiprašau už skliaustelius. Taip, esu chaotiška kaip ir mano sakiniai :-). Labai dažnai gyvenu skliaustuose kaip ir mano mintys, ir daug svarbiausių dalykų telpa būtent juose. Esu tikra, yra daug sterilių ir Jūsų brangų laiką taupančių tinklaraščių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *