Raudoni lūpdažiai ir netikėta išvada

Šis įrašas buvo skirtas Valentino dienai, bet po taurės bordo užmigau kartu su vaiku taip ir nebaigusi tvarkyti nuotraukų :-). Kita vertus, nors raudonos lūpos velniškai seksualu ir moteriška, esu įsitikinusi, retas vyras nori jas bučiuoti (dėl suprantamų priežasčių. O jūs norėtumėt?).

Tai kam mes tada jas dažom, taip stengiamės rinkdamosi tobuliausiai tinkantį atspalvį (mano paieškos užtruko ne vienerius metus ir manau, kad dar nesibaigė)? Dėl… savęs? 🙂 Aš tuo netikiu. Tiesiog raudonas lūpdažis leidžia tikrai pasijusti moterimi, net jei diena labai sumauta. Vienu metu aš net dieną dažydavausi lūpas raudonai, ir svajojau turėt tokį lūpdažį rankinėj, kurį bet kada galėčiau išsitraukti ir pasitaisyti sau nuotaiką. Man įstrigo „Guerlain“ vizažisto Maxime‘o Poulino mintis: „Jei esate blogos nuotaikos ar nežinote, kaip elgtis, pasidažykite raudonai lūpas.“ Dar jis tikina, kad raudonos lūpos tinka absoliučiai visoms moterims, tik reikia atrasti savo atspalvį. Kai M. Poulinui prisipažinau, kad nesidažau raudonai lūpų, jis nustebo: „Betgi kodėl? Raudona taip jums tinka: raudoni plaukai, balta oda. Jūs kaip kokia Julianne Moore, turėtumėte tik ir dažytis raudonai!“ Šis susitikimas, įvykęs prieš gerus porą metų, buvo lūžis: nusprendžiau rasti savo dažus ir reguliariai jais dažytis lūpas.

O vakar padariau reviziją savo kosmetinėj ir išsitraukiau visus savo turimus raudonus lūpdažius ir blizgius. Nusprendžiau visais jais pasidažyti ir nusifotografuoti, kad pažiūrėčiau, kaip jie atrodo „iš šono“, kurie gi lūpų dažai man vis dėlto labiausiai tinka ir kuriuos būtų verta nešiotis toje rankinėje.

1 „Avon“ „Ultra Colour Indulgence“ (atspalvis „Red Tulip“)
2 „L‘Oréal Paris“ „Color Riche Collection Exclusive“ („Eva‘s Pure Red“)
3 „Givenchy“ „Le Rouge“ (Nr. 306, „Carmin Escarpin“)
4 „Make Up Factory“ „Creamy Lip Color“ Nr. 55
5 „Manhattan“ „Soft Mat Lip Cream“ (atspalvio pavadinimas jau nusitrynęs)
6 „Make Up Store“ „Star Lips“ („Hollywood“)
7 „Lancôme“ „L‘Absolu Rouge“ Nr. 153

Tai nebuvo man lengvas uždavinys, nes nuoširdžiai nemėgstu asmenukių: arba netelpu į kadrą, arba vis tiek būnu savimi nepatenkinta.

Naujieji „Avon“ lūpų dažai buvo malonus atradimas: lengvai tepami, kreminės tekstūros, lūpos atrodo sudrėkintos, sultingos. „L‘Oréal Paris“ „Color Riche Collection Exclusive“ skirčiau turbūt dešimt balų: matiniai (man svarbus kriterijus), tiesa, dėl to ne taip lengvai užtepami, reikia įgudimo ir galbūt net lūpų pieštuko, tačiau stulbinamai ilgai išlieka
„Givenchy“ iki šiol buvo mano favoritas. Juos įsigijau tada, kai nuėjau į parduotuvę pasiryžusi žūtbūt nusipirkti raudoną lūpdažį. Anot konsultantės, šis atspalvis universalus ir tinka daugeliui moterų. Naudoti paprasta ir lengva, jie tikrai ryškūs ir vaiskūs. „Make Up Factory“ klampus blizgis reikalauja šiek tiek pastangų: kadangi jis skystas, yra pavojus, jog gali nutekėti, tad jam būtinai reiktų aiškaus kontūro (taigi ir pieštuko)
„Manhattan“ kreminiai lūpų dažai su šepetėliu mano kolekcijoje seniausi. Atspalvis šiek tiek avietinis (todėl nėra mano mėgstamiausias), bet kadangi tai buvo pirmieji mano raudoni dažai, taip ir liko. „Make Up Store“ buvo drąsus pasirinkimas: jie labai ryškūs, koraliniai, be to, blizgūs. Jei nesijauti kaip Holivudo žvaigždė, gali būti sudėtinga juos prisijaukinti. Vis dėlto jie man kažkuo patinka, gal dėl savo įžūlumo…
Šiuos „Lancôme“ „L‘Absolu Rouge“ pirkau tikslingai – norėjau oranžinių lūpų dažų. Tiesa, nuotraukoje jie atrodo labiau raudoni nei oranžiniai :-). Buvau juos užmetusi, bet šį pavasarį nusprendžiau atsiprašyti. Beprotiškai lengvai slysta lūpomis, gali pasidažyti net užsimerkusi ir be veidrodėlio. Atrodo, lyg lūpas teptum vazelinu, o ne lūpų dažais

Žinot, kas juokingiausia? Peržiūrėjusi eksperimento rezultatus nusprendžiau, kad vis dėlto rankinėje nešiosiuosi… oranžinius „Lancôme“ „L‘Absolu Rouge“ lūpų dažus. O gal jūs manot kitaip? Už kuriuos lūpų dažus keltumėt nykštį į viršų?

[fbcomments]

2 thoughts on “Raudoni lūpdažiai ir netikėta išvada”

  1. Jei Jums tikrai įdomu – reiktų daryt kokybiškesnes nuotraukas. Ir lūpdažį rinktis pagal odos šiltumą. Spėju, kad 7 turėtų būt gerai. O 5 galit kažkam atiduot – jis tikrai ne Jūsų.

    1. Ačiū, Matanti, už patarimus! Taip, į dienos šviesą ištraukus kosmetinės turinį dažniausiai paaiškėja, kad ten gyvena keistų dalykų :-). Jūs teisi, 7 mano mėgstamiausias, o 5 iš tiesų jau nebeturiu ;-). Taigi Jūs tikrai viską Matanti! Ir dėl nuotraukų, be abejonės, teisi. Jos – pagrindinis dalykas, dėl kurio nuoširdžiai visada išgyvenu, nes nei fotografavimas, nei pozavimas nėra mano stipriosios pusės. Bet, taip, man tikrai įdomu :-).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *