Nauji blog‘o drabužiai

Ar jums pažįstamas jausmas, kai įsigijus naują drabužį, radus norimo atspalvio lūpų dažus ar nusipirkus naują kremą apima nepaaiškinamas atsinaujinimo ir šviežumo jausmas? Tarsi būtumėte nauja jūs, nors tai – tik nauja suknelė. Taip dabar jaučiuosi aš, žiūrėdama į atsinaujinusį savo tinklaraščio veidą.

Screenshot 2015-03-02 01.20

Tarsi jis būtų padengtas lengvu tarsi šydas pudros sluoksniu, truputį, vos vos parausvintais skruostais… Ir naujais drabužiais pagal vyraujančią madą „mažiau yra daugiau“: lengvesniais, paprastesniais, nuėmus šiek tiek perteklinių papuošalų ir atsisakius kai kurių spalvų.

Atsinaujinti smagu ne tik pavasarį (kaip simboliška, atnaujintą versiją paskelbėme kaip tik pirmąją kalendorinio pavasario dieną!). Man patinka, kai laikui bėgant stilius tampa labiau subrandintas, kaip jis la(is)vėja, kai ramu, nes jau žinai, kokia suknelė tau tinka, o kokia – ne. Bet su ta naująja taip norisi ilgiau prieš veidrodį pasistaipyti! Kelis kartus per dieną įlendu į savo puslapį vien tam, kad juo pasigrožėčiau – toks jis man mielas ir savas. Kaip drabužis, kuris tinka tobulai. Belieka priderinti vis kitus akcentus.

Mano kūrybingoji sesė sukūrė karūną – mano blog’o logotipą, kuris man labai patinka. O brolis (tas pats Kalėdų Senelis, padovanojęs man „Madų blogą“) – tas talentingasis dizaineris, sukūręs naujuosius drabužius. Esu jums labai dėkinga, nes be jūsų nebūčiau to padariusi. Nuoširdžiai.

Mada visada reikalauja šiek tiek drąsos, tiesa?

Mano kasdienius pamąstymus ir įkvėpimus galite rasti visai šviežutėliame mano feisbuko puslapyje ir sekti Instagrame @madublogas.

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *