Netikėta draugystė

Kai vieną šeštadienį vykdžiau savo raudonų lūpdažių eksperimentą, užsimojau išsitepti visus turimus lūpdažius. Pasidažai lūpas, padarai seriją nuotraukų, eini prie veidrodžio, jas nusivalai, tepi kitus dažus, ir pasaka be galo…

Lūpoms teko nemenkas iššūkis. Micelinis vanduo nenoriai „ėmė“ nuo lūpų pigmentą, tad teko ieškoti alternatyvos, kuo jas kaskart nuvalyti.

Netikėta draugystė

Čia nepakeičiamas pasirodė aliejinės tekstūros (jį sudaro vanduo ir silikonas) „Clinique“ lūpų ir akių makiažo valiklis „Take The Day Off“ (10 balų skiriu vien už pavadinimą!). Dažus nuvalo greitai ir lengvai, lūpų nenuzulinau ir dabar šį kelioninio „formato“ valiklį visuomet laikau po ranka.

Netikėta draugystė

Nustebau, kaip jam į porą tiko „Maybelline“ lūpų balzamas „Baby Lips Peach Kiss“, kurį išvyniojau ir išbandžiau tą pačią dieną, kai baigiau savo kosmetinės reviziją. Lūpoms verkiant reikėjo atgaivos ir šis nerimtai atrodantis lūpų pieštukas tą atgaivą joms suteikė.

Maybelline Baby Lips balzamas

Prisipažinsiu, kai tik pamačiau naująsias šio lūpų balzamo pakuotes, iš pradžių pamaniau, kad šie produktai skirti mažoms mergaitėms :-). Kosmetikos parduotuvėje akis už šios popsinės pakuotės tikrai užkliūtų, bet pirkti vargu ar ryžčiausi. Tad labai nustebau susivokusi, kad tai normalus lūpas puoselėjantis balzamas. Žvelgiau į jį gan nepatikliai, bet užteko perbraukti juo lūpas – vaikeli!

Lūpos iškart tapo minkštos, vos vos matomo rusvo atspalvio, kuris man labai tinka, ir maloniai pakvipo persikais. Į dešimtuką! Niekad nebūčiau patikėjusi, kad šis balzamas galėtų taip sužavėti, beveik jo neišsiimu iš rankinės, kartais net įsimetu į palto kišenę, kad eidama galėčiau juo pasitepti lūpas. Gamintojai žada, kad drėgmė išlieka 8 valandas. Pliusas, kad balzamas dar ir saugo lūpas nuo saulės (SPF 20).

Kiss my lips

Fantastiškas duetas daug patyrusioms lūpytėms, tikrai nusipelniusioms bučinių.

xoxo

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *