Focus of the day: sweet dreams

Focus of the day

 

1 „L’Erbolario Lodi Ortensia Profumo“ hortenzijų kvapusis vanduo | 2 Zomšiniai „Rochas“ bateliai | 3 „Maybelline“ lūpų balzamas „Baby Lips“ | 4 „Simone Rocha“ suknelė | 5 Plaukų segtukas „H&M“

Viskas prasidėjo nuo labai negražaus (ir tikrai nerožinio) sapno. Sapnavau daug š… (atsiprašant), tačiau sapnininkas sako, kad kuo daugiau šūdo sapnuoji (tiesiogine šio žodžio prasme), tuo didesnė sėkmė laukia. Ką gi. Pasakiau sau: ši diena tikrai nebus šūdina!

Pakeliui į interviu užsukau į parduotuvę, nes apsižiūrėjau, kad namie palikau visai besibaigiančią persikinio lūpų balzamo „Baby Lips“ tūbelę, ir kolekciją papildžiau dviem naujais balzamais – citrininių bazilikų kvapo (nuotraukoje) ir šviežių mėtų. Abu primena vaikystę ir kramtomąsias gumas (ypač mėtinis, primena tą, kurią vyrukas reklamoje nešiojosi po pažasčia).

O kai susitikus pietų draugė padovanojo hortenzijų kvepaliukus, supratau: diena tokia rožinė, kaip svajonė (arba sapnai, jei nesapnuoji, na, suprantat…).

Pagaliau buvo proga parodyt nerealiai saldžius, bet labai mielus „Simone Rocha“ šių metų pavasario ir vasaros kolekcijos perliukus: į juos tol varvinau seilę, kol juos išpardavė. Dar kiek, ir pradėsiu prieš miegą skaityt Charlotte Brontë :-). Sweet dreams!

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *