Mojito nights

Atradau patį geriausią pasaulyje mojito! Gali kiek nori juo piktnaudžiauti, o nei pagirių, nei užtinusių paakių! Ir aš visai ne apie mojito vairuojantiems…

Kai „The Body Shop“ pakvietė į vasaros naujienų pristatymo vakarėlį blogeriams, ėjau truputį su nerimu – atmintyje dar likęs salsvas kalėdinių glazūruotų obuolių prisiminimas, tad labai bijojau nusivilti. Be to, aš nemėgstu citrinų kvapo.

The Body Shop naujovės

Man patinkančių grožio priemonių kriterijus labai paprastas: tos priemonės turi kvepėti. Tik vienoms patinka obuoliai arba citrinos, o kitos negali gyventi be rožių. Aš iš pastarųjų. Ir nors obuoliai man taip pat patinka, aš nemėgtu citrinų. Tai gana keista, nes mojito man patinka, bet taip yra dėl mėtų – jas aš irgi dievinu, jei galėčiau, kvepinčiausi rožių ir mėtų kokteiliu. Deja, į mojito sudėtį būtinai įeina žaliosios citrinos, jų kvapas, tiesa, subtilesnis, salsvesnis (mano uoslės receptoriams). Taigi aš taip bijojau, kad naujoji limituota vasarinė „The Body Shop“ linija intensyviausiai kvepės citrinomis, man nepatiks ir aš nemokėsiu nuslėpti nusivylimo. Bet įkvėpiau ir narsiai nėriau į milžinišką mojito taurę. Niurka pavyko.

The Body Shop naujovės

Citrinos pasirodė tokios nekaltos, kaip ir naujosios linijos pavadinimas. Subtilu, gaivu, vasariška. Matyt, šį kokteilį pašvelnina alavijai ir kokosų vanduo. Turbūt nenustebinsiu, kad man labiausiai patiko kūno šerbetas. Vasarą odai jis tikra palaima, o jei dar palaikai šaldytuve… Tampyčiausi jį visur, tik kad tuomet reiktų stilingo šaltkrepšio – o ką, nešiočiausi kaip delninę.

The Body Shop naujovės

Patiko ir naujovė – nekaltas kvapusis vanduo (angl. body splash). Juo galima šlakstytis nuo ryto iki vakaro: oda tik padėkos, nes bus kvapni, o neišsausės, be to, merginos tikina, kad jis sunkiai išnaudojamas (parduodamas 300 ml buteliukuose). Aš jį, kaip ir šerbetą, kiščiau šaldytuvan.

Body Splash+

Kol susiplakčiau dar vieną mojito…

The Body Shop naujovės

Garbės žodis, ši vasara kvepės mėtoms ir – niekad nemaniau, kad tai pasakysiu – citrinoms.

The Body Shop naujovės

Na, ir dar šiek tiek rožėmis :-), nes iš Londono parsivežiau savo svajonių kvepalus. Apie juos ir patį Londoną – kitame įraše. Dabar turiu nert. Iki!

The Body Shop naujovės

P. S. Čia toli gražu ne viskas, kas vyko tame vakarėlyje… Daugiau akimirkų – instagrame (https://instagram.com/madublogas/), va čia.

Už nuotraukas ačiū „The Body Shop“

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *